بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 46 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

طرح مطالعاتی تفسیر قرآن کریم با عنوان “دقایقی با قرآن “

در راستای اجرای رهنمود رئیس محترم ستاد جناب حجت الإسلام والمسلمین قرائتی مبنی بر استفاده از فرصت تابستان در آشنایی بیشتر با معارف نورانی قرآن کریم ضمن تقدیم متن پیام استاد قرائتی و نامه قائم مقام محترم ستاد ، طرح مطالعاتی تفسیر قرآن کریم با عنوان “دقایقی با قرآن ” در تابستان امسال با رعایت ملاحظات ذیل جهت اجرا ، ابلاغ می گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، در راستای اجرای رهنمود رئیس محترم ستاد جناب حجت الإسلام والمسلمین قرائتی مبنی بر استفاده از فرصت تابستان در آشنایی بیشتر با معارف نورانی قرآن کریم ضمن تقدیم متن پیام استاد قرائتی و نامه قائم مقام محترم ستاد ، طرح مطالعاتی تفسیر قرآن کریم با عنوان “دقایقی با قرآن ” در تابستان امسال با رعایت ملاحظات ذیل جهت اجرا ، ابلاغ می گردد.

۱) این طرح به صورت مسابقه سراسری و مجازی برای دو گروه “همکاران ستاد اقامه نماز، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ، ستاد تفسیر قرآن کریم و مراکز تخصصی نماز و مهدویت و مربیان نماز استان ها” و “خانواده ها و فرزندان (بالای ۱۵ سال) و یاوران ” برگزار می شود .

۲) تمام مراحل مسابقه به صورت مجازی و غیر حضوری و آزمون ها نیز به صورت مجازی برگزار می گردد.

۳) محتوای مسابقه ، مطالعه تفسیر سوره های “حمد ، یوسف ، لقمان و حجرات” از تفسیر نور یا تفسیر نمونه یا ترجمه تفسیر المیزان به انتخاب شرکت کنندگان است.

۴) فایل متن و محتوای مطالعاتی در درگاه اختصاصی مسابقه در سایت ستاد اقامه نماز با عنوان ” مسابقه دقایقی با قرآن ” به نشانی www.namaz.ir بارگذاری شده که قابل دریافت می باشد .

۵) مراحل اجرای مسابقه به شرح زیر می باشد:

* زمان اجرای مسابقه: ۲۰ تیرماه تا پایان مردادماه

* ثبت نام در مسابقه و دریافت و مطالعه منابع : از ۲۰ تیرماه تا ۲۵ مرداد

* شرکت در آزمون مقدماتی : ۲۲ مرداد تا ۲۷ مرداد از طریق پایگاه مجازی ستاد اقامه نماز

* آزمون پایانی : از ۲۸ مرداد تا ۳۰ مرداد از طریق پایگاه مجازی معرفی شده

* اعلام نتایج مسابقه : ۱۵ شهریور ماه در پایگاه مجازی ستاد اقامه نماز

* جوایز برگزیدگان به قید قرعه و به نحو مقتضی به آنان اهدا می­گردد.

اطلاعیه ها و اخبار مسابقه از طریق درگاه مسابقه در پایگاه مجازی www.namaz.ir و شبکه های اجتماعی ستاد به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

راههای ارتباطی: عزیزان در طول مدت مسابقه جهت راهنمایی و مشاوره می توانند با شماره ۸۶۰۳۴۴۷۵ – ۰۲۱ و پیام رسان های ایتا و بله و سروش با آیدی NAMAZ114@ تماس حاصل نمایند .
آخرین ویرایش
در 1399/5/6 09:48

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366