بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 46 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت دهه ولایت

برگزاری مسابقه با برنامه ریزی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به همکاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)برگزار می شود.
جوایز مسابقه: ۲۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی

مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۴ مرداد ماه می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی مسابقه کتابخوانی ازکتاب «صدایی تو را می خواند» ویژه دهه ولایت برگزار می شود.


این مسابقه با برنامه ریزی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به همکاری به همکاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)برگزار می گردد.


جوایز مسابقه بیست کارت هدیه یک میلیون ریالی


مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۴ مرداد ماه می باشد.


شرکت کنندگان محترم میتوانند جهت شرکت در مسابقه پس از مطالعه کتاب؛صرفاً به صورت پیامکی با وارد کردن عدد گزینه صحیح هر سؤال، به ترتیب از چپ به راست مانند (۱۴۳۲۴۱۲۴۳۳۱۲۴۳۱) به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۳۲۴۲۴۴۰۹ ارسال نمایند.


پوستر مسابقه کتابخوانی از کتاب «صدایی تو را می خواند» (جهت دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید)جهت دانلود کتاب بر روی تصویر زیر کلیک کنید.سوالات مسابقه کتابخوانی از کتاب «صدایی تو را می خواند» (جهت دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید) 

آخرین ویرایش
در 1399/5/8 09:11

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366