بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 46 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دیدار مدیر بنیاد مهدویت استان خراسان جنوبی با ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند

دیدار مدیر بنیاد مهدویت استان خراسان جنوبی با ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند
به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدویت استان خراسان جنوبی ،در تاریخ 20 مهرماه ، مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان حجت الاسلام والمسلمین کمیلی به همراه معاون فرهنگی و آموزش بنیاد حجت الاسلام خونیکی با ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند حجت السلام والمسلمین خدایی دیدار و در مورد ترویج فرهنگ مهدویت و ایجاد روحیه مهدیاوری و توسل ویاری جویی از امام عصر (عج) در موقعیت کنونی جامعه با توجه به شیوع ویروس کرونا ، بحث و تبادل نظر کرد .
در این دیدار مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان خاطر نشان کردند با استفاده از ظرفیت موجود در دو مجموعه می توان کارهای بزرگی را انجام داد که البته بنیاد مهدویت استان به همراه مر کز تخصصی مهدویت آماده ی انجام هرگونه فعالیت های مجازی و یا اعزام مبلغین مهدوی بومی استان را فعالیت در این زمینه دارد.
آخرین ویرایش
در 1399/7/23 12:52

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366