بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 46 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان خراسان جنوبی با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان خراسان جنوبی با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان خراسان جنوبی ، در تاریخ 20 مهرماه مدیر مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان حجت السلام والمسلمین کمیلی به همراه معاون فرهنگی و آموزش بنیاد حجت الاسلام خونیکی با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان حضرت حجت السلام و المسلمین نوفرستی دیدار کرد .
در این دیدار مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) ضمن ابزار خوشنودی از دیدار با قائم مقام نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد توجه به مسئله مهدویت و ایجاد زمینه ی ظهور حضرت ولی عصر (عج) ، در این شرایط نابسامان جامعه و شیوع ویروس کرونا ، میتواند عامل موثری در ایجاد روحیه و امید در میان مردم باشد .
همچنین ایشان خاطرنشان کردند که بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) آمادگی کامل جهت اجرای فرامین نایب بر حق امام عصر (عج) حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) را در رابطه با ترویج فرهنگ مهدویت دارد .
آخرین ویرایش
در 1399/7/23 12:52

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366