بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 47 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دیدار با امام جمعه و مدیر حوزه علمیه سربیشه

دیدار مدیر و معاون فرهنگی اموزشی بنیاد مهدویت استان با با امام جمعه و مدیر حوزه علمیه شهرستان سربیشه
دیدار مدیرومعاون فرهنگی اموزشی بنیاد مهدویت استان با با امام جمعه و مدیر حوزه علمیه شهرستان سربیشه
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی ، مورخ 11 99/10/حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر بنیاد ومعاون فرهنگی اموزشی بنیاد در سفر به شهرستان سربیشه با امام جمعه سربیشه حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور و مدیر حوزه علمیه شهرستان سربیشه حجت الاسلام و المسلمین کاظمی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین کمیلی ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تشکر از همراهی و همکاری آن ها با بنیاد استان در راستای مسائل مربوط مهدویت ، با اشاره به اهمیت موضوع مهدویت و انتظار بیان کرد : همه باید برای ترویج معارف مهدویت و نماز در جامعه تلاش کنیم.
امام جمعه شهرستان سربیشه ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نمازوبنیاد مهدویت و تسلیت ایام دهه فاطمیه و سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به آیات و روایات نکاتی پیرامون اهمیت نمازومهدویت بیان کرد و افزود : نماز جمعه مظهر عبودیت و بصیرت و دانایی جامعه می باشد .
در ادامه مدیر حوزه علمیه شهرستان سربیشه ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان کرد : آمادگی داریم تا از وجود طلبه های حوزه علمیه شهرستان برای تبلیغ معارف نماز و مهدویت کمال استفاده را داشته باشیم.و همچنین معاون فرهنگی با تاکید استفاده از بسترهای فضای مجازی اموزش وپرورش (کانال شاد)برای تبلیغ وترویج معارف مهدویت اشاره کردکه دراین دیدار قرار شد حجت الاسلام والمسلمین سید حسین کاظمی که از اساتید مرکز تخصصی مهدویت هستند با همکاری دوستانشان در قم کلیپ هایی را با موضوع مهدویت برای مقاطع ابتدایی و راهنمایی اماده وضبط کنند تا در کانال های اموزش و پرورش بارگذاری ومورد استفاده قرار گیرد.همچنین قرار شد جمعه های مهدوی درشهرستان سربشه فعال شود و ارتباط با مدارس و قشر جوان رونق بیشتری پیدا کند.


آخرین ویرایش
در 1399/10/13 09:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366