بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 47 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه گفتمان دینی با محوریت نماز و مهدویت در آموزشگاه حضرت معصومه (س) طبس برگزار شد

در راستای آشنایی بیشتر دانش آموزان دبیرستان حضرت معصومه (س) با مسائل دینی از جمله نماز و مهدویت، جلسه پرسش و پاسخ با حضور امام جمعه طبس در این آموزشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (ع) خراسان جنوبی، برنامه گفتمان دینی ویژه دانش آموزان (پرسش و پاسخ با محوریت نماز و مهدویت) به کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه شهرستان طبس در آموزشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

در این جلسه امام جمعه شهرستان طبس به توضیح اجمالی در رابطه با مسئله نماز و مهدویت پرداخت سپس دانش آموزان سوالات خود پیرامون نماز و مهدویت را مطرح کردند، که به آن پاسخ داده شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی در رابطه با این نشست گفت : هدف از برگزاری این گفتمان پاسخ به شبهات و سوالات دانش آموزان پیرامون مسئله نماز و مهدویت بود تا ضمن آشنایی با این دو موضوع به ترویج آن در میان قشر دانش آموز پرداخته باشیم.

وی در ادامه گفت؛ با توجه سوالات زیادی که قشر دانش آموز در این حوزه ها دارند برگزاری جلسات پرسش و پاسخ را باید گسترش دهیم تا به شبهات آن ها پاسخ دهیم، همچنین به جذب دانش آموزان به حوزه نماز و مهدویت کمک کنیم.

در خاتمه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه طبس در این آموزشگاه اقامه شد.
آخرین ویرایش
در 1400/9/20 06:43

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366