بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 47 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی ” چهلچراغ نماز و خانواده” اعلام شد

فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی " چهلچراغ نماز و خانواده" تألیف حجت الإسلام و المسلمین سید جواد بهشتی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی ” چهلچراغ نماز و خانواده” تألیف حجت الإسلام و المسلمین سید جواد بهشتی اعلام شد.

متن فراخوان به شرح ذیل است:

کتاب و کتابخوانی یکی از ابزارهای رشد و تربیت انسان است. دین مبین اسلام تعالیم خود را با آیه مبارک ” اقراء ” آغاز نمود .

ستاد اقامه نماز به منظور افزایش سرانه مطالعه در جامعه و ارتقاء سطح علم و آگاهی عمومی مردم نسبت به معارف و کارکردهای نماز ، همه ساله می کوشد تا با معرفی و مطالعه کتب سودمند ، زمینه ترویج و اشاعه فرهنگ نورانی نماز از طریق مسابقه کتابخوانی در جامعه گسترانده و فضا را با عطر نماز معطر و به نور نماز، منور گرداند.

از این رو در سالجاری با انتخاب کتاب” چلچراغ نماز و خانواده ” تألیف حجت الإسلام و المسلمین سید جواد بهشتی اقدام به این امر نموده است. از ویژگی های این کتاب می توان به نو و کاربردی بودن محتوا ، قلم ساده و روان و دسته بندی موضوعات و محتوا اشاره نمود.

این مسابقه به صورت سراسری از ۱۵ آذر تا ۱۲ بهمن سال جاری در کلیه استان های کشور برگزار خواهد شد.

گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب  از تاریخ ۱ دی لغایت ۱۲ بهمن به مدت ۴۲ روز می باشد.

علاقه مندان می توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی به صورت مجازی شرکت نمایند. بدین منظور سامانه جامع برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد (محراب) به نشانی mehr.Namaz.ir در مدت تعیین شده برای شرکت کنندگان فعال خواهد بود.

این مدت غیر قابل تمدید بوده و نتایج مسابقه در تاریخ ۲۶ بهمن مصادف با میلاد با سعادت امام علی (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد.

از میان شرکت کنندگانی که به تمامیه گزینه های مسابقه پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه به ۱۱۰ نفر کارت هدیه ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

ضمناً علاقمندان جهت دریافت کتاب مسابقه به نمایندگی انتشارات ستاد اقامه نماز استان به آدرس: بیرجند، میدان ابوذر، ابتدای خیابان طالقانی، کوچه روبروی مهدیه (نشر فیضیه) جناب آقای خادم مراجعه فرمایند.

تلفن (نشرفیضیه) :32223777-056
آخرین ویرایش
در 1400/9/21 10:38

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366