بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 47 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه همکاری بنیاد مهدویت استان و سازمان انتقال خون خراسان جنوبی برگزار شد

جلسه همکاری پیرامون دوره ها نمازی و مهدوی و تعامل بیشتر دو مجموعه در راستای ترویج فرهنگ نماز و مهدویت با مدیر کل انتقال خون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت خراسان جنوبی، جلسه شورای اقامه نماز سازمان انتقال خون استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت استان پیرامون، دوره ها نمازی و مهدوی و تعامل بیشتر دو مجموعه در راستای ترویج فرهنگ نماز و مهدویت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت استان ضمن تاکید بر امر خدا پسندانه اهدای خون بیان کرد: اقامه نماز اول وقت از جمله امور بسیار مهم در زندگی همه ما است و کسانی که خونشان را اهدا می کنند، بی شک از نمازگزاران هستند و برای این امر اهمیت ویژه ای قائل هستند.

وی در ادامه گفت: تعامل و همکاری دو مجموعه باید بیش از پیش باشد، ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت استان آمادگی کامل دارد تا در برگزاری دوره های نمازی و مهدوی با دستگاه های اجرایی همکاری لازم را انجام دهد.

در ادامه میری مقدم مدیر کل انتقال خون خراسان جنوبی با تشریح روند اهدای خون و اشاره به نجات بخش بودن امر اهدای خون گفت: همکاران ما در انتقال خون خراسان جنوبی برای نماز و مهدویت جایگاه ویژه ای قائل هستند و اهدا کنندگان خون را تشویق به نماز اول وقت می کنند.


آخرین ویرایش
در 1400/10/12 13:36

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366