بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان جنوبی شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 47 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری کارگاه آموزشی نماز و مهدویت ویژه خانواده زندانیان

کارگاه آموزشی نماز و مهدویت با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت خراسان جنوبی ویژه خانواده های زندانیان در شهرستان قاین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدویت خراسان جنوبی؛ کارگاه آموزشی نماز و مهدویت در محل انجمن حمایت از زندانیان قاین ویژه خانواده های زندانیان با تدریس حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت استان برگزار گردید.

در این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی بر الگو بودن خانواده ها جهت گرایش فرزندان به نماز اشاره کرد و افزود: همراه داشتن فرزندان با خانواده در محل مساجد علاقه به نماز و مسجد را در آن ها ایجاد کرده و گرایش آن ها به نماز را در آینده محتمل تر خواهد کرد.

در ادامه مال اندوز رییس زندان قاین ضمن تشکر از زحمات مدیر عامل انجمن، ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد خدمات قابل توجهی برای خانواده ها باشیم.

در پایان این جلسه به حاضرین جوایزی اهداء گردید.

آخرین ویرایش
در 1400/10/13 08:13

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05632456041
بیرجند، خیابان معلم، معلم 19، ستاد اقامه نماز
پیامک
30001366